Ból w nadgarstku .

kabum
Nowy użytkownik

Re: Ból w nadgarstku .

Postautor: kabum » 11 maja 2017, 13:30

Do lekarza w trybie natychmiastowym z czymś takim, tutaj nie ma żartów i nie ma na co czekać. Bardzo prawdopodobnie że za bardzo obciążałeś złamaną rękę i nie zdążyła się zregenerować w całości. Może to Ci pomorze http://www.perskindol.pl mój syn tym smarował nadgarstek gdy ściągnęli mu gips a jeszcze go bolało, po krótkim czasie ból ustał, ale u Ciebie to może być coś poważniejszego.

albiniag
Nowy użytkownik

Postautor: albiniag » 17 maja 2017, 13:47

hej

rusty
Nowy użytkownik

Postautor: rusty » 27 sierpnia 2017, 10:12

Kiedy chodziłam na masaże do natural medical to słyszałam że z takimi schorzeniami dobrze jest się tam zapisać na magnetoterapię, podobno już po kilku zabiegach bóle ustępują. To urządzenie leczy nawet kontuzje sportowcom więc myślę że warto spróbować

minip
Nowy użytkownik

Postautor: minip » 13 października 2017, 09:10

Tak jak poprzednicy piszą, ja bym nie kombinowała leczyć się na własną rękę tylko czym prędzej biegła do lekarza. Znajoma niedawno leczyła cieśń nadgarstka u doktora Olafa Szuby, mówiła że bardzo dobry specjalista.

Lana878
Nowy użytkownik

Postautor: Lana878 » 08 czerwca 2018, 00:25

Od kilku lat używam Voltaren. Czy to kręgosłup, czy właśnie nadgarstek - ta maść zawsze mi pomagała. Zamawiam swoją tubkę stąd https://aptekapomocna24.pl/product-pol-6241-VOLTAREN-MAX-23-2-mg-g-zel-180-g.html. można tam znaleźć też mniejszą ilość gram żelu, ale ja robie sobie większy zapas z tą akurat maścią. Zawsze szybko kurier przywozi, także lepsze to niż pójść z takim bólem do apteki stacjonarnej.