Ból nadgarstka

livemateusz
Nowy użytkownik

re: Ból nadgarstka

Postautor: livemateusz » 30 października 2007, 16:02

Nie wiem doczego się przyczepiasz, bo problem ciesni nadgarstkowej jest strasznie częsty tylko ludzie nie wiedzą, że da sę to leczyć operacyjnie.
Każdy problem ma rozwiązanie,jeśli nie ma rozwiązania nie ma problemu.

ewcia90
Nowy użytkownik

Postautor: ewcia90 » 30 października 2007, 20:31

byłam u chirurga okazało sie ze mam mam za jedna za długą a jedna za krotka kość :/ i skierowanie na radiologie dla upewnienia :/

igel
Nowy użytkownik

Postautor: igel » 25 listopada 2007, 20:25

Witam,

Mam mały problem. Kilka miesięcy temu byłem na treningu i trenowałem s kolegą techniki boksu. W pewnym momencie kolega zrobił dość dziwny unik stojąc przy ścianie i uderzyłem w nią dość mocno nie mając na ręce żadnej rękawicy bokserskiej ani niczego innego, co mogłoby zamortyzować uderzenie. Oczywiście ręka mnie rozbolała i była lekko opuchnięta w okolicy nadgarstka, ale nie poszedłem na prześwietlenie. Ręka wróciła do normy po jakimś czasie, ale teraz dużo rzeczy sprawia mi ból w okolicy nadgarstka - podnoszenie się z ziemi na 1 ręce czy nawet proste zszywanie dużej ilości papieru zszywaczem. Czy ktoś wie co jest nie tak ?

aras50
Nowy użytkownik

Postautor: aras50 » 27 listopada 2007, 17:33

witam

tez mam ból prawego nadgarstka a jak zacznę coś robic to jest ból nie do wytrzymania . boli juz mnie z dwa lata ale jeszcze nie byłem u zadnego specjalisty . jak sie pytałem lekarza rodzinego to powiedzał że mam wsadzi nadgarstek do wirówki :D

Elyas
Nowy użytkownik

Postautor: Elyas » 27 listopada 2007, 22:07

ja mam 17 lat i mnie jak boli to owijam bandażem na noc po nocy przestaje na jakiś okres...