Ból nadgarstka

djkac
Nowy użytkownik

re: Ból nadgarstka

Postautor: djkac » 21 sierpnia 2007, 10:46

tyle że ja niemoge nim ruszac (tylko leciutko)

mala_mysza
Nowy użytkownik

Postautor: mala_mysza » 26 września 2007, 22:16

Z tym reumatyzmem to prawda. Nie trzeba mieć 70 lat żeby był taki problem. U mnie pierwsze badanie jakie miałam robione było pod tym kątem (a mam 21 lat).

Mnie nadgarstek boli od trzech lat, odkąd na treningu miałam mały wypadek. Wtedy to olałam, poboli i przestanie, nie będę panikować pomyślałam. Dzisiaj "trochę" tego żałuje, bo teraz boli przy każdej możliwej okazji, a ze 180 stopniowej możliwości zginania zostało mi jakieś 80-90, że o podpieraniu nie wspomnę. Ciekawe co będzię za kolejne trzy lata...

Bez urazy livemateusz, bo wypadek to beznadzieja, ale nie tylko w takich sytuacjach coś może stać się człowiekowi. Fakt, że teraz wiele osób jest hipochondrykami, no ale nie stawiajmy wszystkich w jednej linii. Czasem wystarczy się przewrócić na ulicy, żeby mieć problem... a przebadać się nie zawadzi, w końcu wszyscy płacimy ubezpieczenie ;)

ewcia90
Nowy użytkownik

Postautor: ewcia90 » 29 października 2007, 15:16

witam, ja mam 17 lat i mam poważny problem z tym bolem. bolą mnie oba nadgarstki na przemian jednak prawy częściej i silniej. doszło już do tego ze nie mogę już prawie ruszyć ręką a jak ruszam to zaczynają bolec mnie nawet palce, nie mogę nic złapać ani sie podeprzeć. byłam z tym u ortopedy ale powiedział mi ze to wrodzone i ze są to objawy za luźnych ścięgn i dal mi tylko szynę do usztywnienia która mam zakładać kiedy zaboli tyle tylko ze ona mi w ogóle nie pomaga. pozdrawiam.

livemateusz
Nowy użytkownik

Postautor: livemateusz » 29 października 2007, 17:16

Jak was tak bolą nadgarstki to zróbcie sobie EMG, może macie "zespół cieśni nadgartkowej"
operacja i po sprawiie :)
Każdy problem ma rozwiązanie,jeśli nie ma rozwiązania nie ma problemu.

ewcia90
Nowy użytkownik

Postautor: ewcia90 » 29 października 2007, 21:52

tak tylko ze lekarz powiedział ze musi minąć z ta szyna. jutro idę do innego bo coś nie wierze żeby to były ścięgna :-? :evil: operacja może być nie potrzebna. wiec jak nie wiesz jak to jest to na twoim miejscu bym nie pisała tak. to nic ze miałeś wypadek. to co innego. nie mowie ze nie jest straszne ale każdy ma inne problemy.