Ból gardła + krew w ślinie

Kelt84
Nowy użytkownik

Ból gardła + krew w ślinie

Postautor: Kelt84 » 03 stycznia 2006, 01:02

Problem jak w temacie jak ide z tym do lekarza dostaje całyczas nowe antybiotyki. Objawy nie są ciagłe tylko z bardzo często boli mnie gardło i zawsze powiązane jest to z tym że moja ślina zabarwiona jest krwią. CO TO MOŻE BYĆ i czy lekarz ma racje mówiąc że to tylko przekrwione gardło??

Marta B.
Nowy użytkownik

Re: Ból gardła + krew w ślinie

Postautor: Marta B. » 03 stycznia 2006, 13:06

Lekarz rodzinny?
Radze udać sie do laryngologa,on z pewnoscia cos wymysli,nie watpliwe,ze moze być cos z migdalkami!!
Lubię być człowiekiem o otwartym umyśle ale nie aż tak otwartym, żeby mi mózg wypadł.
/ Arthur Ochs Sulzberger

Kysiol
Nowy użytkownik

re: Ból gardła + krew w ślinie

Postautor: Kysiol » 18 maja 2010, 18:37

Piszę, żeby ożywić ten wątek.
Czego objawami mogą być ból gardła, krew w ślinie i biały nalot na języku. Utrzymują się od kilku miesięcy.
Do tego dochodzą też powiększone migdałki, acz laryngolog tłumaczył to tym, iż na Śląsku co 2-3 osoba ma powiększone migdałki.

dimedicus
Nowy użytkownik

Postautor: dimedicus » 18 maja 2010, 20:12

Jakie były robione badania,pulmonologiczne(wymaz)laryngologiczne,gastrologiczne(czy przeprowadzono gastroskopię?)Proszę podać wyniki badań. Czy są inne objawy ze strony układu pokarmowego?
Porady obecnie udzielam na: http://medyczne-forum.pl/

Kysiol
Nowy użytkownik

Postautor: Kysiol » 18 maja 2010, 21:35

Właściwie, to byłem wyłącznie u laryngologa, który zbadał mnie dość oględnie, nie kierując na bardziej zaawansowane badania. Zrobię wskazane badania i napiszę o wynikach.