Angina

Editi
Nowy użytkownik

Re: re: Angina

Postautor: Editi » 28 grudnia 2009, 08:47

Ponny pisze:To prawda, na infekcje wirusowe antybiotyk nie zadziala, tylko na bakteryjne, wiec zanim sie podejmie próbe kuracji takim antybiotykiem, to warto sprawdzic czy to wirus czy bakteria, zeby nie truc organizmu bez potrzeby.
Editi mój Michas ma 5 latek.[/b]

No to kawał chłopa z niego :). A tabltki łyka sam, czy jeszcze mu rozpuszczasz? u nas inaczej nie pójdzie. Życzę zdrówka w takim razie i ściskam światecznie :lol:

Ponny
Nowy użytkownik

re: Angina

Postautor: Ponny » 28 grudnia 2009, 11:48

Nie, nie, jasne ze rozpuszczam, miedzy innymi dlatego wlasnie jestem taka zwolenniczka duomoxu^^
Ponny

Editi
Nowy użytkownik

Postautor: Editi » 04 stycznia 2010, 00:41

No, prawda, to akurat spory plus. Przez święta jakos przezylismy bez niespodzianke, teraz znow zaczna sie powroty do przedszkoli, zobaczymy, jak to bedzie. Dobrze ,ze wreszcie mroz chwycil, bo moze wymrozi dziadostwo. Zycze wszystkiego dobrego dla Ciebie i michasia.

Ponny
Nowy użytkownik

Postautor: Ponny » 04 stycznia 2010, 07:12

A tam zaraz wymrozi- nie liczylabym na to, wymroziloby gdyby za oknem termometr pokazal co najmniej -10st, a to -4st, to takie powiem Ci nie do konca przekonujace. Choc przyznam, ze przedszkola tez sie boje.
Moj maly to kawal chlopa? A Twoje pociechy ile maja?
Ponny

kropas
Nowy użytkownik

Postautor: kropas » 06 kwietnia 2010, 08:21

Zawsze wszytko trzeba konsultować z lekarzem - mi ostatnio przepisano Duomox bo już nie mogłam śliny przełykać