A jednak chłopiec

koran
Nowy użytkownik

A jednak chłopiec

Postautor: koran » 24 lutego 2003, 09:57

Zamiast dziewczynki urodził się chłopiec.
Czyli nie ma znanego i sprawdzonego sposobu na "zrobienie" chłopca lub dziewczynki.

Wszystko w rękach stwórcy!

Dzidziuś jest dzidziusiem i bez względu na płeć jest Myszakiem!
:D

iwett
Nowy użytkownik

Re: A jednak chłopiec

Postautor: iwett » 25 września 2003, 12:47

A co wynikało z USG????

koran
Nowy użytkownik

Postautor: koran » 26 września 2003, 13:03

Przy pierwszym dziecku wynikało. że to dziewczynka. Dopiero w miesiącu 8-smym okazało się, że to chłopak. Przy drugim dziecku praktycznie od razu było widać, że to też chłopak mimo tego, że miała to być 100 % dziewczynka. Wszystkie zabobony, wróżby itp.. łacznie z wróżkami mówiły, że będę miał najpierw chłopca a później dziewczynkę. Wyszło zupełnie inaczej i nie ma co wierzyć w te pierdoły o przepowiedniach. :lying:
>>>>>>> liberum arbitrium <<<<<<<

iwett
Nowy użytkownik

Postautor: iwett » 29 września 2003, 06:35

Cóż, to pocieszające! Naprawdę! Ja mam 10-letnią dziewczynkę i marzymy o synu! Jestem w 6 miesiącu ciąży! I co raz bardziej niecierpliwa! Ostatnio w 5 miesiącu na USG lekarz nie mógł dokładnie zobaczyć płci, bo się "ukryła", ale powiedział, że to raczej dziewczynka... oczywiście oboje z mężem cieszymy się, że dziecko zdrowe i wszystko w porządku, ale skrycie liczymy chyba na to, że z tą płcią to różnie może być..... Pozdrawiam i dziękuję :D

koran
Nowy użytkownik

Postautor: koran » 13 października 2003, 11:59

Ja nawet się cieszę, że mam dwóch chłopaków. Jak urodzi sie Wam druga dziewczynka to też na pewno będziecie sie cieszyć i bacznie obserwować cechy różnicy i podobieństwa jednego do drugiego. Trzymam kciuki !!! :roll:
>>>>>>> liberum arbitrium <<<<<<<